sobota, 30 sierpnia 2014

Typ figury Jabłko
Bardzo ważne dla kobiety z paroma nadmiarowymi kilogramami, jest odkrycie jaki jest rodzaj jej figury. Na ten temat w internecie powiedziano już chyba wszystko. Wszelkie próby odkrycia czegoś nowego w tym temacie, namnożyło tylko niepotrzebnie nowe nazwy dla znanych już sylwetek. Postaram się przejrzyście opowiedzieć Wam, o co w tym wszystkim chodzi. Dzisiaj zajmę się sylwetką typu jabłko.


Charakterystyka:
-piersi średniej wielkości
-wystający brzuch, większy od piersi
-brak wcięcia w talii
-dość płaska pupa
-szczupłe, długie nogi
-niezbyt szerokie biodra
Jabłuszko tyje w górnych partiach ciała. Powiększa się obwód ramion, powiększają się piersi, przybywa wałeczków na brzuchu i na plecach na wysokości łopatek. Na karku często powstaje garb tłuszczowy. Zdecydowanym atutem Jabłka są nogi! Wkrótce opisze kolejne typy sylwetek. Teraz jednak moje Drogie pakuję się na wakacje. Jeśli nie będzie mnie tutaj tydzień, to mam nadzieję na Wasze przebaczenie ;)
Poniżej Dorota Wellman oraz Magda Gessler. Pięknie wyglądają, pokazując nogi.1 komentarz:

  1. Takie jabłuszko też może całkiem nieźle wyglądać. Małe piersi i brak narośli w górnej partii bioder to ważna rzecz. Wtedy łatwo jest niedoskonałości zatuszować. Czy zresztą wiele trzeba? Wszak te sympatyczne osoby i tak się wszystkim podobają:).

    OdpowiedzUsuń