poniedziałek, 29 września 2014

Typ urody-lato czy zima?

Jeśli uznałaś się za zimny typ urody, to możesz być latem lub zimą. Oto szczegóły:)


ZIMA
Zima charakteryzuje się śnieżną bielą, lodowym błękitem. Jeśli zieleń, to głęboka, ciemna jak choinka. Zima to także czerwień i czerń.
podtypy zimy:
-ciemna
-czysta
-chłodna


Zima ciemna
Podobnie do ciemnej jesieni, jesteś typem urody latynoskim. Skóra śniada, oliwkowa, oczy i ich oprawa ciemna. Jednak nie masz w sobie tyle ciepłego tonu co ciemna jesień, niemniej jednak pozostajesz najcieplejszą z zim, a Twoja uroda jest mocno nasycona.

kolory ciemnej zimy

Zima czysta
Twarz jest bardzo kontrastowa. Praktycznie każdy element twarzy kontrastuje ze sobą. Jesteś typową Królewną Śnieżką. Skóra blada, porcelanowa, włosy mają mocny kolor, czarny, lub bardzo mysi, ciemny brąz. Oczy błyszczące, hipnotyzujące, chłodne spojrzenie.

kolory czystej zimy

Zima chłodna
Jesteś najdelikatniejszą ze wszystkich zim. Twoja twarz jest wyraźnie chłodna, wręcz nie doszukasz się u siebie ciepłych odcieni. Twoja uroda jest też mało kontrastowa, elementy twarzy tworzą harmonię kolorystyczną.  Bardzo niedobrze jest Ci w ciepłych barwach zestawionych przy buzi. Włosy są w kolorze szarego brązu, oczy mogą mieć każdy kolor, jednak zawsze są chłodne.

kolory chłodnej zimyLATO
Lato jest dosyć zróżnicowane. To turkus Adriatyku, żółć plaży, mocne kolory dojrzałych owoców, ale także są to barwy zmęczone, spalone ostrym słońcem, a więc przygaszone.
Podtypy lata:
-chłodne
-zgaszone
-jasne


Lato chłodne
Nie doszukasz się w swojej urodzie ciepłych odcieni. Jesteś najbardziej zimnym i wyrazistym podtypem lata. Możesz być mylona z chłodną zimą. Kolory są mało kontrastujące, zgaszone. Skóra jasna, zaróżowiona, może być lekko niebieskawa. Włosy od średniego blondu do brązu, ale w mysim odcieniu. Oczy niebieskie, szare, wyraźnie zimne.
kolory chłodnego lata

Lato zgaszone
Charakteryzuje Cię lekka przewaga chłodnych pigmentów, mało w Tobie kontrastów. Kolorystyka Twojej twarzy jest bardzo neutralna, więc jest problem z określeniem temperatury Twojej skóry. Skóra jest jasna, beżowa, zawsze lekko różowa. Włosy mają mysi odcień od średniego blondu, po średni brąz. Oczy często mają ciężki do określenia kolor, w odcieniach niebieskiego, szarego, zielonoszarego, aż po ciemnobrązowe.

kolory zgaszonego lata

Lato jasne
Twoja uroda jest bardzo subtelna, jasna. Nie dostrzegasz w sobie kontrastu, raczej harmonię. W skórze widać chłodne zabarwienie, ale Twoja uroda jest na tyle jasna, że ciężko określić czy jest ciepła czy zimna. Skóra jest blada, lekko zaróżowiona, włosy jasny lub średni blond, oczy jasne, mogą być niebieskie, zielone, niebieskozielone, szaroniebieskie.

kolory jasnego lataBrak komentarzy:

Prześlij komentarz