niedziela, 20 grudnia 2015

Oprah Winfrey show

Myślę, że w postaci tej kobiety każda z nas może dostrzec siebie. Nie chodzi mi o to, że jest sławna, że jest miliarderką, że została uznana za najbardziej wpływową kobietę swojego pokolenia. Chodzi o to, że cała Ameryka ogląda jej spektakularne spadki wagi i następujące po nich efekty jo-jo.

Gdy chudła, to dużo...30kg. Wtedy miliony kobiet uwierzyły, że można zrzucić taką nadwagę w krótkim czasie. Zaraz po tym przytyła, zbliżając się do wagi 100 kilogramów, robiąc absolutnie oglądalny program o efekcie jo-jo.

Na zaprzysiężeniu Baracka Obamy przyznaje w pisanym przez siebie artykule, że jej publiczna walka z otyłością poniosła porażkę - w ciągu roku przytyła 18 kilogramów.

Wielokrotnie podkreślała w swoim programie talk show, że posiada garderobę w dosłownie każdym rozmiarze. Jednocześnie, dzięki swoim problemom z wagą zyskała w oczach amerykanek status ich przyjaciółki, która z uśmiecha się do nich z ekranu telewizora.

Ja widzę w niej osobę taką jak ja, zmagającą się ze swoją głową, zajadającą problemy. Sądzicie, że w Polsce jej zmieniająca się figura byłaby akceptowana?
Czekam na Wasze przemyślenia, jestem ich bardzo ciekawa!

Zdjęcia Oprah kolejno z 1980 roku, 1990, 1998, 2001, 2005, 2010 i wreszcie 2013 rok.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz